Producenci

Czas i koszty dostawy

Czas dostawy uzależniony jest od wyboru sposobu płatności i dostawy. Czas dostawy liczony jest od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez klienta. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia.

Termin realizacji zamówienia zależny jest od aktualnych stanów magazynowych. Jeżeli towar jest dostępny na magazynie a płatność wpłynęła do południa, wysyłka jest dokonywana tego samego dnia kurierem

Czas dostawy liczony jest od dnia wpłynięcia środków na nasze konto, NIE od dnia złożenia zamówienia.

Czas realizacji zamówienia:

Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie widnieje dostępność danego produktu oraz przewidywany termin wysyłki. Wynosi on zazwyczaj od 48 godzin do kilku TYGODNI (NAWET DO 8-10 W PRZYPADKU TOWARÓW NA INDYWIDUALNE ZAMÓWINIE KLIENTA np.grzejniki w kolorze ) w zależności od aktualnych stanów magazynowych i informacji posiadanych od naszych dostawców. W pozostałych przypadkach (dostępny na zamówienie, niedostępny itp) na stronie produktu widnieje odpowiednia informacja I DOPISEK. Oznacza to możliwość sprowadzenia pod zamówienie, bądź chwilowy brak towaru - w każdym razie zalecamy skontaktować się z nami w sprawie możliwości i czasu realizacji takiego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie jego potwierdzenia przez pracownika naszego sklepu (w trakcie pracy naszej firmy od pon-pt 8-16).


Mimo dołożenia wszelkich starań z uwagi na mnogość czynników (błędy techniczne, wielu klientów kupujących w tym samym czasie wyczerpując stan magazynowy, brak towaru w magazynie, wydłużone oczekiwanie na dostawę itp.) możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia, o czym w każdym przypadku staramy się informować naszych klientów.


Dostawa firmą kurierską:

Wszystkie towary prezentowane w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. W większości wysyłek towary dostarczane są na następny dzień roboczy po dniu w którym przesyłka została nadana. Przesyłki wysyłane na palecie dostarczane są przeważnie w ciągu 2 dni roboczych. W niektórych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć ze względu na przyczyny niezależne od nas (korki, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie, brak obecności adresata pod adresem dostawy itp.)

 

KOSZTY DOSTAWY  KURIER PRZEDPŁATA

PACZKA DO 1 KG - 20 ZŁ

PACZKA DO 2 KG - 25 ZŁ

PACZKA DO 30 KG - 50 ZŁ

PACZKA DO 50 KG - 80 ZŁ

PALETA(WAGA OD 50 DO 200 KG) - 200 ZŁ

PALETA POWYŻEJ 200 KG - 250 ZŁ

 

KOSZTY DOSTAWY  KURIER PRZY ODBIORZE 

 

PACZKA DO 2 KG - 50 ZŁ

PACZKA DO 30 KG - 80 ZŁ

PACZKA DO 50 KG - 100 ZŁ

PALETA(WAGA OD 50 DO 200 KG) - 270 ZŁ

PALETA POWYŻEJ 200 KG - 320 ZŁ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl